Psy

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest dobrą okazją, by wykorzystać wigor swojego pupila, a jednocześnie pogłębiać zaufanie. Częste psoty działają dobrze na zdrowie psa, tak jak i dają frajdę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy wiele rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy we wszystkich punktów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do rozmiarów naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z szeregu materiałów, są piłki gumowe, materiałowe a także plastikowe. Wybierając piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów bywają stałe, jednak musimy pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową zabawkę pamiętajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle ważne, kiedy jesteśmy właścicielami małych ras psów, jak pudle albo yorki, którym wybieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy wyszaleć się z psem na świeżym powietrzu wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno znaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie pies może rozpędzenia się. Jeśli piesek potrafi aportować, warto wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, tak aby zwierzakowi łatwo można było przenosić frisbee w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków kupujmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee jest ciekawą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny